Vyberte možnost Stránka

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Konference Biomasa, bioplyn a energetika 2021

9. 11. 2021 08:00 - 11. 11. 2021 17:00 CET

biogas station

Letošní 26. ročník konference Biomasa, Bioplyn & Energetika 2021, se uskuteční ve dnech 9. a 10. listopadu v Hotelu Atom v Třebíči. Hlavním tématem bude novela zákona o podporovaných zdrojích a kritéria udržitelnosti.

První den konference bude věnován přednáškám zaměřeným na nejaktuálnější témata bioenergetického sektoru. Program přinese shrnutí právě schválené novely zákona o podporovaných zdrojích, novinky v plnění kritérií udržitelnosti pro bioplynové stanice a teplárny na biomasu, možnosti modernizace BPS nebo jak se stát flexibilním poskytovatelem energie a spoustu dalších témat. Mezi speakery vystoupí kromě představitelů asociace CZ Biom také důležití odborníci z dotčených státních orgánů, úřadů a výzkumných ústavů, ale i soukromého sektoru.

Přednáškový den bude zakončen společenským večerem, na kterém, mimo jiné, bude oceněn vítěz fotosoutěže “Ukažte své werky!”. Pro soutěžní snímky můžete až do zahájení konference hlasovat na facebooku sdružení CZ Biom.

Druhý den bude tradičně naplněn exkurzí, a to do blízké BPS Dubinka, kde budou účastníci moci nahlédnout do provozu a sdílet zkušenosti z praxe.

Registrovat se můžete zde (www.czbiom.cz/konf).

KDY: úterý 9. a středa 10. listopadu 2021

KDE: Hotel Atom, Třebíč

EXKURZE: středa dopoledne, BPS Dubinka

REGISTRAČNÍ POPLATEK

Uvedená cena platí pro 1 osobu na celou dobu konání konference (záleží na samotném účastníkovi, zda využije vstupu na oba dny nebo jen jeden.) Konference je možné zúčastnit se fyzicky nebo online formou.

Podrobnosti

Zahájení:
9. 11. 2021 08:00 CET
Ukončení:
11. 11. 2021 17:00 CET
Webová stránka:
https://euractiv.cz/event/biomasa-bioplyn-energetika-2021/

Místo konání

Hotel Atom Třebíč
Třebíč, Česká republika

Pořadatel

CZ Biom